Bet365 výhra vyvíja tlak na Middlesex na vrchole majstrovstiev

So zostávajúcimi štyrmi kruhmi zostáv sú obidve divízie krajského šampionátu krásne postavené. Yorkshire, keď porazil Nottinghamshire – pre ktorých sa znižuje pravdepodobnosť zostupu – o 305 beží, sedí päť bodov za Middlesexom, s ktorými sa stretávajú v Lordovej vo finálovom zápase sezóny.Surrey porazil Lancashire o 10 wicketov, aby uzavreli svoju štvrtú výhru v Bet365 online stávkovanie siedmich zápasoch a po dvoch zápasoch viac ako prvých dvoch si sadli dva body za Yorkshirem. vziať posledné dve branky Lancashire a potom zraziť 38 runov a v dôsledku toho hrozba odstupovania – ktorá, ak sa nepodarí vyhrať žiadnu z ich prvých siedmich zápasov, nezdá byť tak hrozbou, ako je nevyhnutnosť – značne zmiernil. Mark Footitt odmietol Nathana Bucka, ktorý sa chytil na druhom posunu, a Kyle Jarvis, ktorý odišiel do stredu, skončil s najlepšími kariérnymi číslami sedem na 62. Rory Burns, ktorý oslávil 26. narodeniny, Simon Kerrigan, ktorý získal víťazstvo a získal 1.000 majstrovstiev, Bet365 prebieha tento rok v lete.

“Začali sme hrať na prednej nohe a skončili na prednej nohe,” povedal Gareth Batty, kapitán Surrey. “Bol to docela kompletný výkon.Veľa zákulisí nie je vidieť, ale pracujeme tak tvrdo, aby sme to všetko otočili. Niekedy sa dostanete na hrebeň vlny a vy ste ju museli jazdiť. Nemôžeme hru považovať za samozrejmosť. Bude nás kousnúť. Nepozeráme sa Bet365 promočné akcie hore ani dole. Pozeráme sa na našu ďalšiu hru. “Anglicko sa zlepšilo z dažďových prestávok, aby porazilo Pakistan na metóde D / L Prečítajte si viac

Ďalšie dve hry v divízii jedna boli nakreslené. V Tauntone Hampshire dal nádeje na prežitie oživiť tým, že prešiel skúškou Somersetových spinárov, Jackom Leachom a Roelofom van der Merwe, ktorí skórovali 65 z 96 ovocia. Sean Ervine strelil svoje druhé storočie zápasu a Jimmy Adams urobil 96 (z 268 míčov), ale James Vince mohol spravovať iba 13, skôr ako bol zachytený v strede.Predtým Van der Merwe a Craig Overton urobili storočia – to je jeho dievčenská prvá trieda – ako Somerset Bet365 nastavil svoje vyhlásenie. Scott Borthwick z 92 a Mark Stoneman 80, keď Durham prerazil 62 overs, aby zachránil dážď-pustošil zápas proti Warwickshire v Riverside. V druhej divízii, po Essex vytiahol jasné v závode na jediný propagačné miesto tým, že porazil Leicestershire vo štvrtok, naháňačka – vedená Kent, ktorý porazil Gloucestershire v priebehu turnaja a 69 runov zaberajúcich maximum bodov – uzavrel medzeru. Storočie od Hamisha Marshalla viedlo odpor, ale Kentov nový Bet365 zahraničný podpísal Hardus Viljoen braný osem braniek v zápase.

Rate this post