Bet365: Manažér Manchester City popiera neúcty proti Realu Madrid

To sa môže stať, samozrejme, že žiadny z dvoch tímov v Madride v posledných štyroch nedosiahne finále, ale Pellegrini bude s touto výzvou spokojný. “Nechcel som, aby Bayern Mníchov alebo Atlético Madrid v semifinále, ale ak by sme to mali Atlético, povedal by som, že nechcem Bet365 hrať proti Bayernu alebo Realu Madrid,” vysvetľuje. “Pravdou je, že keď dosiahnete posledné štyri, musíte mať dôveru vo svoje vlastné schopnosti. Môžete mať šťastie so svojimi súpermi v predošlých kolách, ale v semifinále nezáleží na tom, ktorý tím dostanete.Vieš, že to bude veľmi ťažké. “Manažér Manchester City nedáva žiadnu utajenosť svojej viere, že Barcelona je najnebezpečnejším tímom v súťaži a v podstate bude akceptovateľný akýkoľvek semifinále po ich odstránení. Mesto v minulosti zápasilo s Barcelonou v Ligy majstrov, no Pellegriniho pamäť nemôže pomôcť, ak sa pred šiestimi Bet365 rokmi vráti k udalostiam v Španielsku, keď by vyhral titul s Realom Madrid, ale za vynikajúci tím Guardiola. Real Madrid nastavil klubový rekord v bodoch La Liga s 96, ale Barcelona prehral menej zápasov a skončil na 99.Pellegrini bol vylúčený po jednej sezóne, aby urobil cestu pre José Mourinho. “” Bol som naštvaný v tej dobe, pretože sme hrali tak dobre a nezískali titul, “hovorí. “Dosiahol som viac ako sto gólov a keď sme hrali v Barcelone, nezaslúžili sme o prehru, ale zvíťazili o 1-0 cez neuveriteľný gól Zlatan Ibrahimovic. Nebol som taký nahnevaný, keď som dostal vrece, pretože som vedel, že sa to Bet365 stane po celý čas. Uvedomil som si po niekoľkých hrách, že by som dostal len jednu sezónu. “Dokonca aj vyhrávanie titulu by ma nezabránilo v Realu Madrid a ja by som nechcel v žiadnom prípade zostať za podmienok zaviedli. Som šťastný, že som mal tú česť riadiť Real Madrid, bez ohľadu na to, ako sa ukázalo. Čo sa stalo pred šiestimi rokmi, teraz naozaj nezáleží.Nechcel by som, aby si niekto myslel, že som stále zranený a nechcem sa cítiť trpko. “Keď Pellegrini hovorí, že je nešťastný s pracovnými podmienkami v Realu Madrid, hovorí o klubovom Bet36 promočné akcie návyku nakupovať a predávať hráčov bez zohľadnenia prianí manažéra. Predčasné opustenie Ligy majstrov sa konalo proti nemu v tejto Bet365 sezóne, ale obviňoval Florentina Péreza za to, že pokračovali v nefunkčnom galácticskom klube, čo bolo v rozpore s Pellegriniho pojmom budovania tímov a preťažením boku s útočiacimi hráčmi.Na druhej strane, jeden z útočiacich hráčov, ktorý sa dostal do Pellegriniho prvej sezóny, bol Cristiano Ronaldo, ktorý sa zranenia dovolí v utorok vrátiť do mesta, kde urobil jeho meno, dokázalo, že 80 miliónov libier môže byť dobre vyčerpaný. pochybnosti o semifinále Ligy majstrov s Manchester City Prečítajte si viac

“Cristiano bol podpísaný skôr, ako som prišiel, ale nie som prekvapený, ako dobre urobil v Madride,” hovorí Pellegrini. “Vedel som o tom, že by som mal hrať Manchester United, keď som bol vo Villarreale. Hrali sme ich štyrikrát v Ligy majstrov a zakaždým, keď to Bet365 bolo 0-0, tak obranne sme museli robiť niečo správne. Nielen Ronaldo sme museli dávať pozor, pretože v tom čase United tiež mal Rooney, Giggs, Scholes a Van Nistelrooy.Ronaldo bol v tom čase veľmi dobrým hráčom, ale skutočnosťou je, že odišiel z mužstva Manchester United vo veku 24 rokov. Stále ešte dosiahol svoj vrchol a to je presne to, čo urobil v Madride. ”

Pellegrini už bol v semifinále Ligy majstrov.Bol to jeho Villarreal, ktorý Arsenal vyradil v roku 2006, ale vzhľadom na pokrok Manchesteru a jeho vlastnú históriu s Real Madridom podozrieva, že tento počet by mohol byť tentokrát vyšší. “Je to iné,” hovorí. “Ak by sme sa mohli dostať do finále Ligy majstrov, bolo by to pre klubu veľkým úspechom.” Ak by City mohla vyhrať túto vec, Guardiola bude samozrejme po druhýkrát v kariére doraziť do klubu ktorý sa bez neho dostal na Bet365 vrchol – po Bayernu v roku 2013 – ale zatiaľ čo to môže dať Pellegrini súkromnú motiváciu, tak to nie je na verejnosti. “Cieľom mesta nie je len vyhrávať Ligu majstrov, ale byť veľkým klubom v Európe,” hovorí. “Nie je to všetko o tom, čo sa stane v tomto roku.Dokonca aj vtedy, keď sa nám podarí vyhrať, klub chce byť v posledných štyroch aj na budúci rok, pretože to je to, čo robia veľké kluby. Je to tak ďaleko, ako sa klub dostal do Ligy majstrov, takže sa musíme zlepšovať a to ma najviac pyšuje. ”

more: Bet365 bonus na kurzové stávky

Rate this post